Imprezy

Dzięki lokalizacji naszej „Ciosanej” gwarantowana jest świetna zabawa, wokół polany, las, górzystość terenu – czyli doskonałe mijsce na imprezy integracyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od płci, wieku, sprawności fizycznej. Kulig zimą, bryczka latem, duże ognisko, smażenie mięs na grillu w plenerze, grzaniec czy herbatka góralska to kilka atrakcji oprócz innych przygotowanych dla Państwa.
Gorąco namawiamy firmy zainteresowane imprezami integracynjymi do współpracy. Chętnie prześlemy oferty (wypad w góry - biesiada w Ciosanej).

W Sali biesiadnej na piętrze naszej Karczmy organizujemy imprezy do 60 osób dla firm, prywatnych osób w zależności od potrzeb i okoliczności. Na specjalne życzenie dekorujemy salę i stoły zgodnie z tematyka imprezy, dopasowujemy menu, zabawy oraz staramy się zapewnić nocleg (www.bienkula.szczyrk.pl).

Na dzień dzisiejszy oferujemy Państwu:
- wesela na około 60 osób
- imieniny, urodziny, jubileusze
- chrzciny, komunie
- wszelkie imprezy okolicznościowe


W sezonie letnim możliwe imprezy w plenerze. Tuż obok Karczmy znajduje się duży grill, który świetnie integruje naszych indywidualnych gości jak i grupy. Jest to świetna okazja na degustacje potraw, mięsa prosto z rusztu, które przygotowuje się w obecności Gości. W sezonie zimowych dysponujemy oświetlonym stokiem narciarskim i wyciągiem „Bananowym”, dlatego też istnieje możliwość organizowania imprez masowych na stoku.Rezerwacja i kontakt:


KARCZMA CIOSANA
ul. Narciarska 10A
43-370 Szczyrk
tel. 661 969 707

Serdecznie zapraszamy!